Languages

Resize Text

+A A -A

Change Colors

You are here

Urochomienie działu pomocy technicznej związanej z CONVID-19 dla członków EASPD

Teraz, bardziej niż kiedykolwiek kluczowa jest współpraca między organizacjami na poziomie Europejskim obejmująca wymianę doświadczeń, poszukiwanie nowych rozwiązań, uwzględnianie doalekosiężnych konsekwencji obecnej sytuacji i zrobenie wszystkiego aby uzyskać wsparcie Unii Europejskiej dla naszych działań pomocowych.
 
EASPD postanowiło uruchomić dział pomocy technicznej związanej z CONVID-19 zapewniający dodatkowe wsparcie  członkom EASPD w czasie pandemii.
 
Napisz do nas na adres mailowy: covidhelpdesk@easpd.eu jeśli:

  • Szukasz porady na temat tego, jak inne kraje radzą sobie ze świadczeniem usług w kontekście pandemii. Dołożymy wszelkich starań, aby odpowiedzieć w ciągu 24 godzin i w razie potrzeby skontaktować Cię z naszymi ekspertami.
  • Chcesz zgłosić swoje obawy na poziomie Unii Europejskiej, na przykład kwestie związane z Twoimi projektami europejskimi, Europejskim Funduszem Społecznym, sprawami dotyczącymi pomocy państwa lub zamówień publicznych lub poinformować Komisję o swoich głównych wyzwaniach i poprosić o wsparcie.
  • Chcesz, aby EASPD wspierało Cię w krajowych inicjatywach lobbingowych, na przykład w podpisywaniu listów do władz itp.
  • Chcesz podzielić się z nami użytecznymi praktykami stworzonymi w odpowiedzi na pandemię COVID-19 w Twojej organizacji, które mogą być pomocne dla innych członków EASPD. Te zasoby mogą być w Twoim własnym języku, my zajmiemy się tłumaczeniem.
  •  Chcesz działać jako ekspert lub doradca-wolontariusz w określonej dziedzinie (abyśmy mogli potencjalnie skontaktować z Tobą inne organizacje).

 
EASPD będzie przesyłać mailem cotygodniowe podsumowania sytuacji COVID-19, aby poinformować o najnowszej sytuacji i możliwościach współpracy.
 
Skontaktuj się z nami pod adresem covidhelpdesk@easpd.eu, a my dołożymy wszelkich starań, aby Ci pomóc.